Usługi Wyszukiwania Nieruchomości

Znalezienie idealnej nieruchomości w znanym środowisku to zadanie dość uciążliwe, ale próba zrobienia tego samego za granicą w obcym języku jest dwukrotnie trudniejsza. Dzięki naszemu doświadczeniu w wyszukiwaniu nieruchomości inwestycyjnych nasz zespół bardzo efektywnie spełnia zlecenia zarówno dla kupujących, jak i dla sprzedających, a my możemy wykorzystać to doświadczenie, aby mieć pewność, że znajdziemy nieruchomość, która spełni twoje oczekiwania i kupisz ja bez kłopotów.

Jak to działa? 

Zadowoleni klienci często mówią nam, że kiedy się do nas zgłosili nie mieli przekonania co naszej usługi wyszukiwania nieruchomości, ale pod koniec byli zdumieni jej efektami. Nie ma dwóch takich samych wyszukiwań. Każdy klient przychodzi do nas z unikalnym zestawem kryteriów specyficznych dla ich wymagań dotyczących własności, więc nawet jeśli szukamy w obszarze, który dobrze znamy, musimy spojrzeć na to z innej perspektywy, nie naszej. Przez pierwsze kilka dni wyszukiwania spędzamy czas na ogólnych pytaniach, sprawdzając, co może być dostępne i gdzie, ale potem staje się bardzo szczegółowe wyniki.
Nasze Usługi Wyszukiwania Nieruchomości znajdują wszystkie rodzaje nieruchomości na wszystkich poziomach cenowych. Może to być luksusowa śródziemnomorska rezydencja lub willa nad jeziorem, apartament przy plaży lub nieruchomość na polu golfowym. Może chcesz mieszkania w mieście lub działki, to nie ma znaczenia. Jeśli tam jest, znajdziemy to. Gdy już mamy wszystkie szczegóły, bierzemy się do pracy i patrzymy, dopóki go nie znajdziemy.

Bardzo ważne jest, abyśmy otrzymali od ciebie szczegółowy kryteria, najlepiej na spotkaniu twarzą w twarz. Ale to nie zawsze jest możliwe. ponieważ zazwyczaj pomagamy międzynarodowym nabywcom na odległość. Tak więc, w tych przypadkach połączenie wideokonferencyjne działa równie dobrze.

Ale bez względu na to, czy spotkamy się z tobą pierwszy, czy nie, nie rozpoczynamy procesu wyszukiwania, dopóki nie będziemy w 100% pewni, że rozumiemy kryteria, które są dla ciebie najważniejsze. Każde wyszukiwanie jest wyjątkowe. Ale naszym celem jest zawsze to samo, aby wprowadzić tylko te właściwości, które pasują do wymagań pod każdym względem. Korzystając z naszego doświadczeni jesteśmy w stanie wydobyć wszystkie dogodne możliwości zakupu i te które pozostają ukryte przed przypadkowym kupującym.

Płynnie mówimy w języku angielskim, hiszpańskim i możemy towarzyszyć na wszystkich spotkaniach i wszędzie tam, gdzie pomocny byłby język obcy. Następnie pomożemy wynegocjować umowę, prowadząc Cię przez zawiłości prawne i doradzając we wszystkich aspektach procesu aż do zakończenia zakupu.

Współpracujemy ze wieloma renomowanymi deweloperami, budowniczymi, architektami i kierownikami projektów.
Podsumowując, jest to usługa kompleksowa, która złagodzi wszystkie kłopoty i napięcia związane z zakupem nieruchomości.

Ile kosztuje Usługa Wyszukiwania Nieruchomości?

Nasza opłata za znalezienie i pomoc w zakupie nieruchomości wynosi wysokości 500 PLN* (bezzwrotna) jest płatna po podpisaniu naszych warunków umowy.

 Następnie pobieramy opłatę od sprzedawcy w wysokości 1 ,5% * od zapłaconej ceny. Jednym z naszych głównych celów jest oszczędzanie czasu i pieniędzy naszych klientów, więc skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, ile możesz zaoszczędzić.

Jako najdłużej działająca wyszukiwarka nieruchomości w wielu lokalizacjach nasza dogłębna wiedza na temat naszych rynków w połączeniu z naszym doświadczeniem negocjacyjnym oznacza, że ​​często zabezpieczamy umowę znacznie poniżej ceny, którą zapłaciłbyś za pośrednictwem agenta sprzedaży. 

* Plus VAT, jeśli dotyczy. Może obowiązywać minimalna opłata.
** Z przyjemnością prześlemy pocztą e-mail nasze standardowe warunki i postanowienia lub możesz pobrać kopię tutaj.

Masz pytania? Zadzwoń +48 794 203 406 / Napisz

Zobacz Nasze Oferty >>